KONST / Litografier / Färglitografi 11901005
nr 1190 1005
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Färglitografi, Bengt Elde (1939-2015). Signerad, numrerad 313/385, bladets mått: 44x58 cm
Kondition: löst blad
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:36:29
18/6 18:29:09